Dnes za námi přišla do školky paní učitelka ze Základní umělecké školy v Úpici. Ukázala nám, jak probíhá hodina malované písničky, která se skládá z výtvarné a hudební výchovy. Ukazovala nám spousty obrázků a podle nich jsme zpívali písničky. Také nám představila hudební nástroje a jejich názvy. Nakonec jsme si zatančili ptačí tanec.









