V pátek jsme měli od rána na pilno. Nejdříve jsme se museli ustrojit do slavnostního oblečení, učesat vlásky a připravit se na dlouhou cestu. Šli jsme pěšky do Kulturního domu v Batňovicích. Tam, už na nás čekali školáci a veřejnost. Představili jsme jim svoje vystoupení. Měli jsme velký úspěch. Autobusem jsme dojeli do školky na oběd. Poté trocha odpočinku a vše nanovo - naostro pro naše maminky a babičky. Jsme napjati, aby se nám to vše povedlo. Byl to obrovský zážitek. Naše maminky, babičky, tatínkové a dědečkové tleskali a tleskali. Potom jsem rozdali maminkám připravené dárečky a šupky dubky domů. Uf, je to za námi.









