Dnes jsme se byli naposledy podívat ve škole. Přivítali nás žáci první a druhé třídy. Už to tu známe a moc jsme se na ně těšili. Měli jsme na pilno. Plnili jsme spousty úkolů. Vše jsme zvládli na jedničku. A teď hurá k zápisu a v září do první třídy. :-)









