V pátek jsme již podruhé zašli do školy. Prostředí nám není cizí, dobře ho známe. Dnes nás prvňáčci a druháci provedli pohádkou "O Perníkové chaloupce". Měli jsme spousty práce. Měli jsme pět úkolů. Dopočítat šišky na stromě v lese, dokreslit babku, vyrobit perníček, vybarvit Jeníčka a Mařenku...Moc jsme si to se školáky užili. Těšíme se na naší další návštěvu.









