V pátek jsme vyrazili autobusem do Markoušovic. V keramické dílně jsme již jednou byli. Vyrábíme zde výrobky. Po vypálení v peci si je můžeme odnést domů. Dnes jsme vytvořili překvapení pro maminky. Moc se těšíme, až jim je předáme.
Toto místo dobře známe,
rádi se tam podíváme.
Vezmem hlínu, váleček,
vytvoříme hrneček.









