Dnes jsme už podruhé s předškoláky navštívili tvořivou dílnu. Při první návštěvě si každý vyrobil vlastní loutku ze dřeva, natřel barvami a ozdobil. Při druhé jsme společně vyrobili divadélko, děti ho ve skupinkách nabarvily a dokončily. Moc se to všem povedlo. Už se těšíme, až si s loutkami a divadélkem zahrajeme nějakou pohádku ve školce.









