V pondělí 16. února jsme vyrazili na Benecko. Začal padat sníh, což je dobré znamení, že se bude pěkně běžkovat. Nejprve jsme se ubytovali v Hotelu Bára. Po dobrém obědě a malém odpočinku jsme vyrazili na běžky. Krásně se nám jelo.
Večer jsme měli zajímavou přednášku o Anglii. Paní lektorka nás zaujala svým vyprávěním o životě v Anglii. Na závěr nám zodpověděla naše dotazy.
V příloze najdete i krátké video z běžek.









