Ve středu 23. dubna jsme postavili jedno družstvo mladých zdravotnic, které reprezentovaly naši školu. Soutěž začínala u ZŠ Lány Úpice a pokračovala cestou do Havlovic, kde byla zakončena vyhlášením vítězů. Naše žákyně poctivě plnily zdravotnické úkoly, dobře poznávaly rozličné byliny, závodily v překážkovém běhu, orientovaly se v dopravní výchově i v otázkách z historie Českého červeného kříže.
Mladé zdravotnice se velice dobře úmístily, ve Zdravotnickém víceboji získaly krásné 8. místo.
V okresní soutěži Mladý zdravotník vybojovaly 2. místo. Máme velikou radost, děvčatům a paní učitelce gratulujeme.









