V pondělí 7. dubna proběhl v naší škole zápis do 1. ročníku. Letos byl plný sladkých perníčků. Na přeškoláčky čekali spolužáci, kteří je uvedli do pohádky O perníkové chaloupce.
Paní učitelky na jednotlivých stanovištích připravily zajímavé úkoly. Ověřily pohybové, řečové, zrakové i sluchové dovednosti dětí. Budoucí školáci prokázali své znalosti a za odměnu obdrželi drobné dárky pro vzpomínku na tento významný den. Dárečky pro ně připravili budoucí spolužáci a vychovatelé ze školní družiny. Děkujeme všem rodičům, kteří přivedli děti do naší školy. Budeme se těšit na 1. září 2025, kdy společně vykročíme cestou za vzděláním.









