V pátek 28. března si oblékli žáci 2. ročníku slušivé zástěrky a dali se do práce. Nejprve připravili těsto, které důkladně vyváleli. Vykrájeli velikonoční a jarní tvary: králíčka, vajíčko, srdíčko, kytičky. Připravené plechy odnesli do kuchyně. Pani kuchařky perníčky upekly. Děkujeme, velikonoční tvoření se nám povedlo.









