V pondělí 2. června jsme oslavili v naší škole Den dětí. Pro naše žáky byla připravena veselá sportovní a poznávací stanoviště. Vše bylo zaměřené na spolupráci v jednotlivých skupinách.
- Přesun pomocí sedáků
- Přesun pomocí deky s vajíčkem
- Opičí dráha - držení za ruce
- Opičí dráha - zavázané oči
- Přemísťování míčků pomocí prostěradla
- Kimova hra
- Skládání mandaly z předmětů
Zábavné dopoledne se velice vydařilo, na žáky čekala i malá odměna.









