Ministerstvo vnitra vyhlásilo výtvarnou soutěž "Svět očima dětí". V této soutěži jde hlavně o individuální přístup k dítěti. Do soutěžního klání se mohl zapojit jen jedinec, dvojice či trojice. Pro Mateřské školy přiřadili název "Hrdinové pomáhají hrdinům". Na projektu pracovala Olivka a Adélka. Nejdříve jsme si vyprávěli o zvířátkách (psech, koních..), jak můžou pomáhat - to vše jsme do konečného projektu zapojili. Olivce a Adélce se moc dařilo. Vytvořili společnými silami trojrozměrné dílo, které jsme předali do Prahy. Teď, už jen čekáme na hodnocení.
Adélka s Olivkou se svým dílem "Hrdinové pomáhají hrdinům" vyhrály. V září si jedeme pro cenu.
Gratulujeme....









