Masopust ve školní družině 26. 2. 2019

Typ: ostatní
Masopust ve školní družině 26. 2. 2019 Masopustní průvod masek rozveselil celou školu.

"Masopust držíme, nic se nevadíme pospolu, proč bychom se hádali, když jsme se tak shledali poznovu". Rok se s rokem sešel a my jsme opět uspořádali masopustní odpoledne v naší školní družině. Naučili jsme masopustní písně i naše prvňáčky, oblékli jsme si šaty, sukně, zástěrky, kravaty, šátky, klobouky a vyrazili průvodem po škole. Písnička "Masopust, Masopust, jen mě holka neopusť" zazněla v knihovně, ve školní kuchyni i v mateřské škole. Nezapomněli jsme navštívit ani starší spolužáky ve třídě a přinesli jsme jim kromě písní také výborné koblihy. I my sami jsme se na závěr občerstvili ve školní jídelně. S nadcházejícím jarem i vám všem přejeme: "Za ten len, za ty konopičky, aby vám vyrostli, nebyly maličký".

Vytvořeno: 26. 2. 2019
Poslední aktualizace: 26. 2. 2019 18:11