Školní rok 2008-2009

Mateřskou školu v Batňovicích ve školním roce 2008 - 2009 navštěvovalo celkem 23 dětí:Lukáš Frinta, Pavel Sobolík, Terezie Rýdlová, Jaroslav Dušička , Anna Červeňáková, Jakub Pásler, Kryštof Pásler, Denis Patrný, Radek Grundwald, Anna Kultová, Pavel Přibyl, Jakub Šesták, Zuzana Karásková, Joseph Melichar, Lukáš Hájek, Daniela Macnarová, Karolína Škodová, Julie Melicharová, Simona Sobolíková, Jan Šesták, Ondřej Šafář, Jakub Čižík, Kateřina Procházková, Michael Rýdl, Monika Součková, Kamil Hebelka, Kateřina Mokrá, Filip Hetfleiš.

Celoroční motivační projekt „PEJSEK, KOČIČKA A JEJICH KAMARÁDI“ vytvářel u dětí různé kladné povahové vlastnosti. Cíl tohoto projektu se prolínal celým vyučovacím procesem v průběhu roku.
Některé akce se v naší mateřince staly tradicí: návštěva neobvyklých živých bytostí (Mikuláše, čerta i anděla, hodné čarodějnice Boženky a jiných oblíbených pohádkových bytostí při karnevalu dětí), vánoční besídka, veřejné vystoupení dětí v KD v Batňovicích, besídka k svátku maminek, předplavecký výcvik v Trutnově, loučení s předškoláky a jejich rodiči s názvem „Předškolní maturita“, různé výlety, exkurze, návštěvy kina, divadel, různých výstav. Rádi i zavítáme mezi kamarády do mateřinek v okolí.

Poslední aktualizace: 22. 2. 2016 12:37