Na dnešek jsme měli naplánovaný výlet do Trutnova do Olymplandu. Bylo to super, dětem se tam moc líbilo a měly prostor se pořádně vydovádět. Děti si zaskákaly na trampolínách, sklouzly se na skluzavkách, pohrály si v balónkovém bazénu a zkusily si různé prolézačky. Dvě hodiny nám utekly jako voda a museli jsme se vrátit zpátky. Věřím, že na Olympland budeme s dětmi rádi vzpomínat.









