V pátek 21. března jeli žáci naší školy do Úpice, kde navštívili Divadlo Aloise Jiráska. Zde zhlédli již tradiční taneční akademii všech žáků tanečního oboru ZUŠ A. M. Buxton. Vystupovali zde i některé žákyně naší školy. Pořad plný hudby a tanců se všem velice líbil.









