V pátek 20. června se konala školní akademie v naší tělocvičně. Již od dubna jsme poctivě nacvičovali. Jednoaktovku s názvem "Skautská výprava" sehráli žáci 1. a 4. ročníku. Zaměřili se na pohádkové bytosti z našeho kraje. Setkali se s Hejkalem, havlovickým vodníkem i černým psem, který hlídá vrch Varta v Batňovicích. Další vystoupení bylo veselé, sportovní a taneční. Předvedli ho žáci 2. ročníku a dali mu název "Ronaldo a Messi". Mladí sportovci, fotbalisté a tanečnice - roztleskávačky měli velký úspěch. "Cesta do školy snů" vedla žáky 3. a 5. ročníku. Předvedli krásné vystoupení plné scének, tanečků a písniček. Na závěr programu jsme společně zazpívali písničku Batňovická škola. Promítli jsme i fotky, kdy jsme společně zavzpomínali na léta minulá od 1. ročníku až do současnosti.
Následovalo šerpování žáků 5. ročníku, rozloučení a poděkování všem pedagogům. Loučení rodičů a žáků s paní ředitelkou. Vše bylo krásně připravené a dojemné, slzičky se objevily.
Děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravě této báječné akce. Přejeme žákům a rodičům krásné slunečné léto.









