V úterý 11. března navštívili žáci naší školy knihovnu. Tématem pro žáky 1. a 4. ročníku byly bajky. Povídali si s paní knihovnicí jaké charakteristické znaky má bajka, kdo je autorem prvních bajek. Žáci přiřazovali zvířatům lidské vlastnosti a k bajkám hledali správná ponaučení. Děkujeme paní knihovnici za pěkně připravený program.









