Celodenní výlet do Hradce Králové 26. 6. 2017

Typ: ostatní
Celodenní výlet do Hradce Králové 26. 6. 2017 Návštěva hvězdárny, planetária, Přírodovědného centra a Lanového centra.

Dne 26.6.2017 jsme se vydali na výlet do Hradce Králové. Žáci se rozdělili do dvou skupin. Obě skupiny navštívily hvězdárnu a planetárium v Hradci Králové, kde se žáci blíže seznámili s vesmírem, souhvězdími a zařízením uvnitř. Dále jsme navštívili Přírodovědné centrum, kde chovají množství druhů plazů, ptáků, savců a obojživelníků. Sami si mohli pohladit křečka, agamu či chameleona. Odvážlivci si dokonce vyzkoušeli, jaké je to mít kolem krku omotaného hada. Výlet jsme zakončili návštěvou Lanového centra. Zde nás instruktoři naučili, jak zacházet s horolezeckým úvazkem, karabinami. A pak hurá na lanové překážky, horolezeckou stěnu, hlavolamy, lukostřelbu, biatlonovou střelnici a jiné atrakce. Čas utíkal velmi rychle, žáci by nejraději zdolávali překážky kolem dokola, ale museli jsme zpět na autobus a s lanovým centrem se rozloučit. Počasí nám přálo a všichni se moc vydováděli.

Vytvořeno: 27. 6. 2017
Poslední aktualizace: 27. 6. 2017 22:18