Školní rok 2009-2010

Mateřskou školu v Batňovicích ve školním roce 2009 - 2010 navštěvovalo celkem 28 dětí:
Jakub Pásler, Kryštof Pásler, Jakub Čížik, Denis Patrný, Filip Hetfleiš,Kateřina Mokrá, Kateřina Procházková, Kamil Hebelka, Monika Součková, Radek Grünwald, Anna Kultová, Pavel Přibyl, Michael Rýdl, Jakub Šesták, Zuzana Karásková, Lukáš Hájek, Joseph Melichar, Daniela Macnarová, Karolína Škodová, Julie Melicharová, Michaela Mokrá, Matěj Čížik, Jan Bakule, Barbora Páslerová, Ondřej Souček, Lukáš Svoboda, Barbora Sádovská, Vilém Přibyl

Celoroční motivační projekt „Veselý skřítek Knoflíček“ vytvářel u dětí různé kladné povahové vlastnosti. Cíl tohoto projektu se prolínl celým vyučovacím procesem v průběhu roku.
Některé akce se v naší mateřince staly tradicí: návštěva neobvyklých živých bytostí (Mikuláše, čerta i anděla, hodné čarodějnice Boženky a jiných oblíbených pohádkových bytostí při karnevalu dětí), vánoční besídka, veřejné vystoupení dětí v KD v Batňovicích, besídka k svátku maminek, předplavecký výcvik v Trutnově, loučení s předškoláky a jejich rodiči s názvem „Předškolní maturita“, různé výlety, exkurze, návštěvy kina, divadel, různých výstav. Rádi i zavítáme mezi kamarády do mateřinek v okolí.

Poslední aktualizace: 22. 2. 2016 12:34