Školní rok 2007-2008

Mateřskou školu v Batňovicích ve školním roce 2007 - 2008 navštěvovalo celkem 25 dětí:Beata Řezníčková, Aleš Veselý, Eliška Zörklerová, Tomáš Winter, Lukáš Frinta, Pavel Sobolík, Jakub Müller, Terezie Rýdlová, Bohumil Šitina, Nikola Čermáková, Kristýna Borovská, Jaroslav Dušička, Anna Červeňáková, Denis Patrný, Jindřich Daniel Nývlt, Jan Šesták, Ondřej Šafář, Jakub Čižík, Kateřina Procházková, Lukáš Hájek, Joseph Melichar, Michael Rýdl, Pavel Přibyl, Monika Součková, Kamil Hebelka, Kateřina Mokrá, Filip Hetfleiš.

Celoroční motivační projekt „FERDA MRAVENEC JE NÁŠ KAMARÁD, ANEB ŽIVOT V MRAVENIŠTI“ vytvářel u dětí různé kladné povahové vlastnosti. Cíl tohoto projektu se prolínal celým vyučovacím procesem v průběhu roku.
Některé akce se v naší mateřince staly tradicí: návštěva neobvyklých živých bytostí (Mikuláše, čerta i anděla, hodné čarodějnice Boženky a jiných oblíbených pohádkových bytostí při karnevalu dětí), vánoční besídka, veřejné vystoupení dětí v KD v Batňovicích, besídka k svátku maminek, předplavecký výcvik v Trutnově, loučení s předškoláky a jejich rodiči s názvem „Předškolní maturita“, různé výlety, exkurze, návštěvy kina, divadel, různých výstav. Rádi i zavítáme mezi kamarády do mateřinek v okolí.

Poslední aktualizace: 22. 2. 2016 12:40