V pátek jsme vyrazili do Úpice. Cesta byla dlouhá, ale nám to nevadí. V půlce jsme posvačili, abychom mohli dojít, až do cíle. Všichni jsme to zvládli. No to ne. Za cestu nás čeká odměna. Paní učitelky nám koupily zmrzlinu. Tak a teď hurá na autobus a zpět do školky.









