V pátek jsme zamykali školku. Rozloučili jsme se v indiánském duchu. Opekli jsme si špekáčky a dali něco dobrého na zub, co naše milé maminky napekly. Měli jsme stezku odvahy a kdo chtěl mohl ve školce přespat. Moc se nám páteční odpoledne a sobotní ráno vydařilo. A teď hurá na prázdniny. Přejeme krásné, slunečné a ničím nerušené léto.









