rozšířené vyhledávání ...

Návštěvnost:

Projekt pohádky (březen)

Typ: ostatní
Tento projekt je vždy motivován naším celoročním kamarádem, což je nyní prasátko Proužek.

V měsíci březnu k nám proto do školky chodil Proužek častěji než jindy. Nosil nám neznámé pohádky a skládanky v barevných obálkách. Společně jsme se rozpočítali a jeden ,,motýlek" dostal pohádku a ,,včelka" s ,,beruškou" skládanku z pohádky s básničkou. Moc jsme se vždy těšili na příští Proužkovu návštěvu, kdy se ,,motýlek" stal kašpárkem a vyprávěl nám pohádku, kterou se doma s rodiči naučil a snažil se k ní nakreslit i obrázek. Všichni svůj úkol zvládli a byli zaslouženě odměněni. Od Proužka pochvalným listem a prstovým maňáskem prasátka a od kamarádů potleskem. Velké poděkování a pochvala patří všem rodičům za spolupráci. Děti se nestyděly ani nebály ostatním kamarádům ukázat, jak zadaný úkol doma splnily. Naopak se už nemohly dočkat, až je rozpočítadlo vybere.

Vytvořeno: 11. 4. 2019
Poslední aktualizace: 13. 4. 2019 20:02