rozšířené vyhledávání ...

Dnes je neděle, 26. 5. 2019, 19:05:04

Návštěvnost:

Čarodějnický rej (30. 4. 2019)

Ve školce jsme si s dětmi vesele prožili den čarodějnic.

V tento den přišly do školky děti v přestrojení čarodějnic. Vymýšlely si zajímavá jména, vyráběly si malou čarodějnici z papíru a těšily se na velkou čarodějnici, která je měla přijít navštívit. Hned po svačině k nim přiletěla na velkém koštěti a už bylo o zábavu až do oběda postaráno. Jmenovala se Boženka a prý už je moc stará, ale i tak s námi dováděla a prováděla zajímavé věci. Vařila nám kouzelný lektvar na zdraví, ale nejdříve jsme se však museli naučit důležité čarodějnické zaklínadlo. V tělocvičně jsme se pak proletěli na košťatech a zahráli si hry. Dopoledne nám všem rychle uběhlo a bylo prima. Tak zase příští rok se na tebe Boženko těšíme :-). Rodičům děkujeme za spolupráci v přípravě kostýmů dětem.

Vytvořeno: 11. 5. 2019
Poslední aktualizace: 11. 5. 2019 22:22